Chinese Astrology Quick Match

By | January 14, 2017

Translator: hysen muja reviewer: helena bedalli Pershendetje, emri im eshte Cameron Rusell dhe per pak kohe kam qene modele. ne fakt prej 10 vjetesh. Kam pershtypjen qe egziston nje tension i sikletshem.

Ne salle ne kete moment sepse nuk duhej te kisha veshur kete fustan. (Te qeshura) Per fat te mire kam sjelle dicka per tu ndryshuar. Ky do te jete ndryshimi i pare i veshjes ne skenen e TED, keshtu qe ju jeni me fat te jeni deshmitare te kesaj skene. Nese disa nga femrat do te tmerrohen mbasi te mbaroj,.

Nuk keni pse te me tregoni tani se do ta zbuloj me vone ne twitter. (Te qeshura) Dua te shenoj qe jam disi e privilegjuar qe jam gjendje te transformoj ate cfare mendoni per mua ne nje kohe prej 10 sekondash. Jo gjithkush mund ta arrije kete.

Keto taka jane shume te parehatshme, gje e mire pasi nuk do i vishja. Pjesa me e veshtire eshte kalimi i trikos mbi koken time, sepse pikerisht ne kete moment do qeshnit me mua, keshtu qe mos beni asgje sa eshte mbi koken time. Bukur.

Perse e bera gjithe kete? Ishte e veshtire bukur per fat jo aq e veshtire sa kjo Imazhi eshte fuqi, por gjithashtu imazhi eshte siperfaqesor.

Une arrita te transformoj cka ju mendonit per mua ne 6 sekonda. Dhe ne kete fotografi, ne fakt une nuk kam patur kurre nje te dashur ne jeten reale isha komplet ne siket, dhe fotografi me kerkonte ti jepja hark shpines and te fusja duart e mia ne floket e atij djali.

Dha padyshim, pervec oeracionit, ose nxirjes fallso qe bera para dy ditesh per pune, jane te pakta gjerat qe mund te bejme per te transformuar si dukemi dhe paraqitja e jashtme edhe pse siperfaqesore dhe e pandryshueshme, ka nje impakt te madh ne jeten sone. Keshte qe sot, per mua, te qenit pa frike do te thote e ndershme.

Dhe jam ne kete skene sepse jam modele. Jam ne kete skene sepse jam nje femer e bardhe dhe e bukur, dhe ne industrime time ne e quajme nje femer sexi. Dhe do ti pergjigjem pyetjes qe njerezit me bejne gjithmone, por me te verteten. Pyetja e pare eshte, si u bera nje modele?.